نتایج هیأت انتخاب سومین جشنواره فیلم کوتاه طنین مسجد

آمار جشنواره

گزارش دبیرخانه سومین جشنواره فیلم کوتاه طنین مسجد از آثار رسیده
نوع اثر قالب اثر تعداد
فیلم فیلم کوتاه داستانی 301
فیلم کوتاه مستند 86
پویانمایی 10
نماهنگ 24
فیلم موبایلی 8
فیلمنامه 85
کل آثار رسیده به دبیرخانه 514

نتایج هیأت انتخاب

هیأت انتخاب ، آثار نامبرده زیر را در بخش های مختلف، برای بخش رقابتی، برگزیده و به هیأت داوران فرستاده است.

فیلم کوتاه داستانی (شرکت کنندگان آزاد)

ردیف نام اثر کارگردان استان
1 جایی برای آرامش جمیل عامل صادقی خراسان رضوی
2 روز جوراب عمران چراغی-مهدی کشتکار همدان
3 مستوره الهام هادی نژاد تهران
4 بدون لک محمد صادق رمضانی مقدم خراسان رضوی
5 یکی نبود..! محمدحسن مشایخ بخش مازندران
6 پروانه سعید علایی اردبیل
7 خلاف سنگین محمدحسین امانی همدانی تهران
8 حوالی حریم سید مهدی میرغیاثی تهران
9 جمعه گل محمدرضا حاجی غلامی  یزدی تهران
10 کج راه محمد صادق رمضانی مقدم خراسان رضوی
11 نظر محمد رضا دهستانی قم
12 گل طلایی محسن جسور تهران
13 ماسک هادی عنانی خراسان جنوبی
14 میشه؛ اگه بخوای!! محمدرضا نوریان البرز
15 مادر بزرگ حسین دارابی تهران
16 سفره حسین دارابی تهران
17 چندش میلاد محمدی تهران
18 کف وخون احمد حیدریان  - محمد پایدار تهران
19 همکلاسی مجتبی حیدری تهران
20 #نفرس سامان غنائمی تهران
21 چای جوشیده محمد علیزاده فرد تهران
22 مادر رضا زهتابچیان تهران
23 تقاص محسن امانی تهران

فیلم کوتاه داستانی (بخش کانونی)

ردیف نام اثر کارگردان استان
1 دروغ محمد فلاح گنجه تهران
2 عشق محل وحیدقاسمی زنجان
3 خانه امیرمسعود رایجی گلستان
4 جایزه ویژه سیدعلی سیدی اصفهان
5 داروخانه محمد قاسم پور تهران
6 بازهم ساک سفرت را خودم میبندم مسعود دهنوی خراسان رضوی
7 انجماد عقربه عباس عمرانی خراسان رضوی
8 ریورس محمد ابراهیم فلاح تفتی یزد
9 پوک نیکو روستایی اصفهان
10 ویترین سعید موذنی اصفهان

مستند

بخش کانونی
ردیف نام اثر کارگردان استان
1 رزم آرزم تورج کلانتری تهران
2 روسری های سرگردان مسعود کارگر تهران
3 گردوی تنها امیر منیری تهران
4 لوفا مسعود کارگر تهران
5 خونرنگ عمران چراغی همدان
6 مومن انقلاب داود جلیلی -سلمان ابوطالبی قم
7 میهمان مسعود دهنوی خراسان رضوی
8 خاکریزهای خوزستان میلاد امینی موحد خوزستان

پویانمایی

بخش کانونی
ردیف نام اثر کارگردان استان
1 درون یک چارچوب جعفر صیادی زنجان
2 بی قرار مهدی صدیقی فارس

نماهنگ

بخش کانونی
ردیف نام اثر کارگردان استان
1 زینب عزاسی سیدمحمدامین بهکار آذربایجان شرقی
2 مهرمهدوی مهدی صدیقی فارس

مسجد

جایزه ویژه
ردیف نام اثر کارگردان استان
1 گردوی تنها امیر منیری تهران
2 فسقلی ها امیر منیری تهران
3 صالح آباد مسعود کارگر-امین قره سوفلو تهران
4 جایزه ویژه سیدعلی سیدی اصفهان

سیل مهربانی

جایزه ویژه
ردیف نام اثر کارگردان استان
1 کلک محمدحسن مشایخ بخش مازندران
2 گامی به سوی بهشت محمد اکبری نودیجه گلستان
3 دستها حسن زراعتی اصفهان
4 سن چاغیرسان گلرم من محمد علیمرادی آذربایجان شرقی
5 سیل مهریانی حسین حضوری گلستان
6 خاکریزهای خوزستان میلاد امینی موحد خوزستان

فیلمنامه

بخش کانونی
ردیف نام اثر نویسنده استان
1 بی‌عکاس، بی‌خبرنگار احمد نوری قم
2 کودتای مخملی پرویز مهدی عزیزاللهی اصفهان
3 سِت پنجم مهدی عزیزاللهی اصفهان
4 غربال منصور حیدری تهران
5 خواستگار اردلان فرهانچی قزوین
6 گاهی تکرار نکن فرهاد بصیر گلستان
7 فرودگاه محمد قاسم پور تهران
8 نگهبان مهدی قاسم پور تهران
9 ماندنی مهدی صدیقی فارس
10 ردپای آب مریم محمدی اصفهان
11 زمین پاک مریم محمدی اصفهان
12 وارونه سیده حدیث میرفیضی - مسعود دهنوی خراسان رضوی

حضور در جشنواره

  • به منظور رفاه شرکت کنندگان و حضور صاحبان آثار ، در ایام برگزاری جشنواره ( 27 و 28 مردادماه) تمهیدات رفاهی رایگان (از قبیل اسکان ، غذا ) و کارگاه آموزشی در نظر گرفته شده است.
  • با صاحبان آثار، جهت هماهنگی برای حضور در جشنواره، تماس گرفته خواهد شد.

کارگاه های تخصصی در روزهای جشنواره

یکی از برنامه های جنبی جشنواره، کارگاه های تخصصی با تدریس داوران جشنواره خواهد بود و برای صاحبان آثار رایگان است.

فرهاد قائمیان

فرهاد قائمیان
کارگاه بازیگری در فیلم کوتاه - دوشنبه 28 مرداد

انسیه شاه حسینی

انسیه شاه حسینی
کارگاه کارگردانی و فیلم نامه - یکشنبه 27 مرداد